KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13294137
nr 1329 4137
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsning, Signerad, daterad 1999. Motivet: 28x16cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:45:50
22/5 19:11:17
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist